Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 ila 3 iş günü (pazartesi-cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.

  Teslimat adresinin modanevbahar.com a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Modanevbahar.com garantisi ile size teslim edelmektedir.

  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-pasta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

  Modanevbahar.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden cok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve satın aldığınız ürün stoklarda tükenmiş olabilir. Bu durumda:

  Ödemesinin internet üzerinden yaptığınız üren eğer stoklarımızda kalmamaşı ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.